Od 2000 roku zaufało nam wiele firm w zakresie kreowania wizerunku poprzez tworzenie dynamicznych i nowoczesnych witryn internetowych, oraz aplikacji sieciowych dostosowanych do najnowszych standardów, które usprawniają działania biznesowe w instytucjach oraz małych i średnich firmach.

Doskonale rozumiemy, że nasi Klienci muszą błyskawiczne reagować na zmieniające się warunki biznesowe oraz zwiększać produktywność i nieustannie obserwować rynek, poszukując na nim coraz to nowych możliwości. Swoją uwagę koncentrują na rozwoju własnego biznesu, a outsourcing informatyczny zostawiają ekspertom.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy oraz eksploatacji kablowych sieci LAN. Jako medium transmisyjne wykorzystywane jest w zależności od potrzeb albo kabel miedziany (tzw. skrętka) albo światłowód. Całe przedsięwzięcie możemy podzielić na następujące etapy: 

Tworzymy strony internetowe spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się tworzeniem zarówno prostych stron będących wizytówkami firm, jak i rozbudowanych serwisów internetowych. 
 

Domena internetowa to adres internetowy firmy lub instytucji. Dzięki domenie internetowej klient może odszukać Twoją firmę w Internecie. Zajmujemy się rejestracją domen, posiadamy także bazę domen do sprzedaży.

Nasza firma zajmuje się także naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną sprzętu komputerowego, wsparciem technicznym, modernizacją i fachowym doradztwem w zakresie rozbudowy, modernizacji i zakupu sprzętu komputerowego i sieciowego.